0545 574 5740

Hakkımızda

Hakkımızda

SeoUzmanın 2016 yılında çıktığı bu yolda, dijital dünyadaki eşsiz fırsatları görerek, bu fırsatlardan sonuna kadar yararlanmak isteyen kurumsal firmalara çözüm ortaklığı sunmayı kendine ilke edinmiştir. Ortaklık kavramının yol arkadaşlığı, ortak menfaat mantığıyla kazan kazan politikasına uygun hareket ederek çalışmalarını yürütmüştür.

SeoUzmanın bu anlamda yol arkadaşlarına profesyonel SEO Hizmeti ve Google Ads Yönetimi desteği sunmaktadır. Google arama motorunda kurumsal web sitenizi ya da e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi önemli anahtar kelimelerinizle ön plana çıkararak yürüttüğünüz ticareti güçlendirmek en büyük hedefimiz haline gelmiştir.

SEO (Search Engine Optimization) çalışmalarımızla reklam ücreti ödemeden uzun vadede ve kalıcı sonuçlar sunarken, Google Ads Yönetimi desteğimizle hedeflediğiniz anahtar kelimeler ve belirlediğiniz reklam bütçeleri dahilinde kısa vadede ve sürekli olarak ön sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. SEO çalışmasının Google Ads kalite puanına da etki ettiğinin ve Google’a ödenen tıklama başı maliyetleri düşürdüğünün bilincinde olarak her iki çalışmayı da entegre bir şekilde yürütmekteyiz.

Siz de kar ve satış hedeflerinizi yükseltmek, global pazardaki payınızı arttırmak, e-ticaret dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız, firmanıza ve sektörünüze özel oluşturduğumuz cazip SEO ve ADS paketlerimizle SEO Hizmetimizden ve Google Ads Yönetimi desteğimizden faydalanabilirsiniz.