İptal ve İade Şartları

GENEL
1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda yapacağınız kontör alımı esnasında size sunulan ön bilgilendirme formunu ve satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2. Alıcılar, satın aldıkları hizmet ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabi değildir.
3. Site üzerinde, sadece lisans sözleşmesi imzalamış kişilere kendilerine tahsis edilen şifre ve kullanıcı adı üzerinden satış yapılmaktadır.

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE
4. Alıcı, satın aldığı kontör bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, taraflar arasında imzalanan lisans sözleşmesine göre işlem tesis edilecektir.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER
5. Kontör alındıktan sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan kontör bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, satıcı dava ve icra yoluna başvurarak kullanıcı adı ve şifre sahibi lisans alana karşı alacağını tahsil etme hakkına sahip olduğu gibi satılan kontörlerin kullanılmayan kısmını iptal etme hakkına da sahiptir.

CAYMA HAKKI
6. ALICI; satın aldığı kontörler ile ilgili olarak cayma hakkı bulunmamaktadır.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI
7. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT
8. ALICI kontör bedelini Banka Havalesi veya EFT ile yapabileceği gibi kredi kartı ile kendisine verilen kullanıcı adı ve şifresi ile internet sitesi üzerinden de yapılabilir.
9. Ödemenin Havale veya EFT ile yapılması halinde sistem üzerinden SATICI tarafından ALICI’ya kontör miktarı tanımlanır.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2018 eforfit