0545 574 5740

SEO Hizmeti

Ücretsiz Detaylı SEO Analizi

Web sitenizin güncel veri analizi ve detaylı anahtar kelime sıralama raporunu ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ
service

SEO Hizmeti

E-ticaret sitenize ve kurumsal web sitenize SEO çalışması yaptırmak için SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

service

Local SEO

Ürün ve hizmetlerinizi bulunduğunuz bölgede ön plana çıkarmak istiyorsanız Local SEO Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

service

National SEO

Arama motorlarında organik trafiğinizi ve anahtar kelimelerinizi ülke çapında yükseltmek istiyorsanız National SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

service

Global SEO

Hedeflediğiniz anahtar kelimeleri ve organik trafiğinizi dünya çapında yükseltmek istiyorsanız Global SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

service

Neden SEO?

Tek bir noktadan hizmet vermek yerine elektronik pazarlamanın imkanlarından faydalanarak dünyanın her yerinde birden fazla şubeniz olsun!

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu); arama motorlarının algoritmalarına uygun hale getirerek, rahat bir şekilde tarayabilmesine ve algılayabilmesine olanak sağlayacak şekilde sahip olduğunuz web sitenin arama motoruna optimize edilmesi anlamına gelmektedir. Bu işlemle web sitenize yerleştirilen odak anahtar kelimelerin arama motoruna tanıtılarak kullanıcı aramalarında sıralamalarının yükselmesi sağlanmaktadır. Böylelikle kullanıcılar tarafından aranan bilgilerin, ürün ya da hizmetlerin kolayca bulunabilmesine ya da sunucu açısından düşünürsek sundukları bilgilerin, ürün ya da hizmetlerin kullanıcılara daha kolay ulaşmasına olanak sağlanır.

Dünyadaki bütün kitapları bünyesinde bulunduran devasa bir kütüphanede aradığınız kitabı kolayca bulabildiğinizi hayal edin! Aynı şekilde her konuda aradığımız dünyalarca bilgiyi birkaç kelimeyle ekranımıza getiren arama motorları, evrenin en büyük ve en hassas dedektörleri sayılabilecek sanal robotları sayesinde dünya üzerindeki bütün web sitelerini tarayarak istediğimiz bilgilere, ürün ya da hizmetlere erişebilmektedir. Buradaki daha önemli nokta ise, hangi veriyi hangi sırayla karşımıza getireceği konusudur. Bu konudaki inisiyatif tabi ki arama motoru robotlarındadır. İnternet ağı üzerinde sürekli dolaşan bu robotlar, veri aldıkları web sitelerin otoritesine, yaşına, tecrübesine, deneyimine ya da bilgisine azami önem vermektedir. Ve tabi ki güncel tutulmasına…

Ancak sadece bunlar yeterli değil! Arama motoru robotlarının, SEO (Search Engine Optimization) işlemini algılayabilmeleri için atılması gereken önemli adımlar bulunmaktadır. Optimizasyon işlemi çözmesi biraz zor, uygulaması ise bilgi ve dikkat gerektiren karmaşık bir konu olduğundan, SEO Hizmeti adıyla, profesyonel destek alabileceğiniz şekilde dünyada giderek büyüyen ve gelişen, beraberinde e-ticaret dünyasının dengelerini de etkileyen büyük bir sektör ortaya çıkmıştır.

SEO Hizmeti1991 yılında dünyadaki ilk web sitesinin yayına alınmasıyla birlikte yıllar geçtikçe web sitelerinin sayısı takibi yapılamayacak duruma gelmiştir. Güncel sayısı bilinmemekle birlikte, 2015 yılında yapılan son araştırmaya göre dünya gelinde yayında olan web site sayısı 923.343.984 adet olarak açıklanmıştır. Böyle bir çeşitlilikte ve bu derece zor bir rekabet ortamında özellikle e-ticaret siteleri ve kurumsal web siteler için SEO Hizmeti gibi profesyonel bir destek almak önemli bir gereksinim haline gelmiştir.

SEO Hizmeti ile web sitenizde arama motoru algoritmasına uygun bir şekilde girilmesi gereken bilgi ve içerikler girilerek, varsa eksik noktalar giderilerek, gerekli tüm iç SEO ayarları yapıldıktan sonra anahtar kelimelerinizin arama motorlarında sıralamaya girmesi sağlanır. Hedeflediğiniz anahtar kelimede kullanıcılar tarafından yapılan aramalarda ön sıralarda çıkmanız rakiplerinizle olan pazarlama mücadelesinde size büyük avantaj kazandırır. Çünkü rakiplerinden her zaman bir adım önde olanlar ticarette başarıya ulaşır.

Yapılan istatistiklere göre internet kullanıcıların %88’i aradıkları bilgiyi arama motorlarında ilk sayfada bulmakta ve sadece %11’i ikinci ve üçüncü sayfaları kullanmaktadırlar. 2019 yılında 136 milyar TL olarak açıklanan e-ticaret hacmi, günümüzde internet alışverişinin ne kadar büyük önem kazandığı göstermektedir. İnternet ortamındaki pazarlama olanakları bu kadar güçlü ancak rekabet ortamı da bir o kadar zorlu olduğundan SEO Hizmeti almanın işletmelere sağladığı artılar tüm diğer mecralarda yapılan reklamlardan daha fazla sayılabilir. Tabi ki Google Ads dışında…

SEO Hizmeti sayesinde sınırları aşarak hiçbir ticari bağlantınız yokken bile ihracat yapmanız mümkün olabilir. Global ölçekte yapılan bir SEO çalışması markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi sınırların ötesine taşıyabilir. Üstelik bunun için çok büyük reklam maliyetlerine katlanmanıza gerek kalmaz. Web sitenizde yer alan içeriklerin ve sayfaların İngilizce olarak da yayına alınması e-ticaret sitenizin ya da kurumsal web sitenizin ihracat potansiyelini ortaya çıkaracaktır.

Global SEOHedeflediğiniz anahtar kelimeleri dünya çapında görülebilir şekilde ön plana çıkarmak için yapılan Global SEO çalışması genellikle İngilizce kelimeler seçilerek yapılmaktadır.

Ürün ya da hizmet pazarlamasını ülke sınırlarının ötesine taşımak isteyen firmalar için ihracat değerlerini yükseltmek adına yapılan etkili bir işlemdir. Ürün ya da hizmet kalemlerinizin küresel pazarda karşılığı olan anahtar kelimelerle dünya çapında rekabete girilen Global SEO çalışması daha uzun vadeli çaba gerektiren ancak daha kalıcı sonuçlar veren bir hizmet kolumuzdur.

Ülkesel SEOÜlkesel SEO çalışması, Türkiye pazarında düşünüldüğünde sektörden sektöre farklılık gösteren bir hizmet kalemidir. Hedeflenen anahtar kelimelerin yurt çapında görüntüleme sağlanacak şekilde ön plana çıkarılmasıyla sonuçlanan bu çalışma, ülkemizde birçok sektör için uygulanabilen bir hizmet türüdür.

Ürün ya da hizmetlerinize ilişkin anahtar kelimelerin yurt çapında yapılan aramalarda Türkçe olarak ön plana çıkması, satış ve pazarlama anlamında ülkesel pazardaki pastadan daha fazla pay almanızı kolaylaştırır.

Hizmet verdiğiniz ya da üretim yaptığınız şehirden sağladığınız satışları, yüz yüze pazarlamayla mümkün olmayacak şekilde ülkenin farklı bölgelerinde yer alan potansiyel müşterilerinize sunma imkanı yaratır.

Bölgesel SEOÜretim yaptığınız ya da herhangi bir alanda hizmet sağladığınız sektörde sadece bulunduğunuz bölgeyi hedefliyorsanız, ki zaten bulunduğunuz bölgedeki pazar, sektörünüze göre oldukça yeterliyse, Bölgesel SEO tam size göre! Bu hizmet türü, daha çok yerinde hizmet veren sektörler için uygulanabilen etkili bir çalışma içermektedir. Çilingirler, çiçekçiler, cafe ve restoran işletmeleri, nakliyat firmaları, hatta taksiciler…

Global ve Ülkesel SEO çalışmasına göre daha kesin sonuçlar verdiğinden, farklı şehirlerden ve farklı ülkelerden müşteri kabul etmeye müsait farklı sektörler için de kolayca uygulanabilmektedir. Oteller, hastaneler, rent a car firmaları, ihtiyaca göre çiçekçiler, hatta taksiciler…

SEO Çalışmasının Önemi


SEO çalışması, bulunduğunuz sektörde hizmet verebileceğiniz şehrin ya da bölgenin sınırlarını aşan bir hizmet türüdür. Yüz yüze pazarlamada tek bir noktadan hizmet veriyorken SEO çalışması yaptırarak, bulunduğunuz şehirdeki başka semtlerde, yaşadığınız ülkedeki başka şehirlerde, hatta hiç gitmediğiniz başka ülkelerde binlerce şubeden aynı anda hizmet verip pazarlama yapabilirsiniz. Sanal dünyanın sınır tanımayan fırsatlarından siz de yararlanabilirsiniz.

SEO Uzmanın’ızdan alacağınız kaliteli bir SEO Hizmeti sayesinde artık ürün ya da hizmetlerinizi dünyanın istediğiniz bölgesine pazarlayabilirsiniz. Dünyada ve ülkemizde e-ticaret hacminin giderek geliştiği ve büyüdüğü bir ortamda bu devasa satış ve pazarlama ağından siz de faydalanabilirsiniz.

SEO Hizmeti almak için bizleri aradığınızda tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizlere bazı sorular yöneltecektir. Web siteniz ve çalıştığınız sektörle alakalı kısa bir incelemden sonra sitenizin verileri ve bulunduğunuz sektördeki sanal rekabet analiz edilerek size en uygun SEO paketi belirlenir. Sektörünüzde en çok kullanılan anahtar kelimeler belirlenerek bu kelimeler üzerinden kapsamlı bir çalışma programı hazırlanır. Genel iç SEO kontrolü ve devamında sitenizin iç SEO ayarları yapıldıktan sonra anahtar kelimelerinizin sıralama takibi yapılır. Dış SEO kapsamında yapılan backlink alımı ve sosyal imlemelerle sürekli geliştirilen kelime sıralamalarınız aylık raporlarla şirket yetkilinize iletilir. Geliştirilmesi gereken noktalar yeniden tespit edilerek sizlerle sürekli temas halinde kalarak SEO süreci başarılı ve etkili bir şekilde yürütülür. Sizlere de yaptığınız işin tadını çıkarmak ve sağladığınız başarıların gururunu yaşamak kalır.